Konsultacje behawioralne

Twój pies gryzie, szczeka, wszystkiego się boi, załatwia swoje potrzeby w domu? Na spacerach zachowuje się agresywnie w stosunku do innych ludzi i psów? Na widok rowerzysty albo jadącego samochodu dostaje białej gorączki? Pozostawiony sam w domu urządza niezłą imprezę zapraszając do zabawy kanapę, meble oraz inne drogie przedmioty? A może masz inne problemy wychowawcze i brakuje Ci już pomysłów na ich rozwiązanie?

Indywidualny „program naprawczy” dla psów z zaburzeniami zachowań, który pomoże Ci odnaleźć wspólny język ze swoim pupilem i pozbyć się wszystkich niechcianych zachowań. Wykwalifikowany behawiorysta/zoopsycholog zdiagnozuje problem, nauczy Cię prawidłowej komunikacji z psem oraz ułoży plan pracy dopasowany do Twoich potrzeb i przede wszystkim możliwości!

Jeżeli właśnie planujesz kupno/adopcję psa, to obszerna wiedza i doświadczenie pomoże wybrać tego jedynego, właściwego dla Ciebie. Każdy problem da się rozwiązać, dlatego im wcześniej zaczniemy wspólną pracę, tym szybciej będziesz się cieszyć życiem z wspaniałym i bezproblemowym towarzyszem.

Konsultacje z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia i okolic oraz w bazie treningowej nakamy.

  • Cena konsultacji z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia: 300 zł (90 min.)
  • Cena konsultacji w bazie treningowej Nakamy: 240zł (90min)