Rally obedience

Indywidualne oraz grupowe szkolenie dla psów od 6 miesiąca. Rally obedience to dyscyplina sportowa, nazywana potocznie posłuszeństwem na luzie. Udział mogą w niej brać dorośli, dzieci, osoby niepełnosprawne fizycznie, praktycznie każdy kto lubi spędzać czas ze swoim pupilem w sposób aktywny.

W sporcie tym, drużyna składająca się z przewodnika i jego psa ma za zadanie pokonać tor złożony z wielu ćwiczeń-stacji, mając możliwość różnych form kontaktu z czworonogiem, także nagradzania smaczkami!

Rally-o łączy ze sobą dobrą zabawę i naukę psich komend. Jest także świetną alternatywą dla kursów posłuszeństwa.

Oferujemy kursy Rally-o w formie szkoleń grupowych oraz indywidualnych. Uczestnik kursu wraz ze swoim podopiecznym poznają wszystkie ćwiczenia – stacje klasy pierwszej. Uczą się prawidłowego motywowania oraz nagradzania psa, pracy za tzw. „odłożoną nagrodę” oraz budowania świadomości ciała pupila. Są to solidne podstawy do samodzielnego startu w oficjalnych zawodach. Jedynym warunkiem, jaki musisz spełniać ze swoim psem, przystępując do zajęć jest podstawowa znajomość psich komend, takich jak siad, leżeć, zostań.

Zajęcia odbywają się w bazie treningowej Nakamy i w parkach miejskich Wrocławia.

Regulamin oraz więcej szczegółowych informacji na temat Rally-o dostępne na stronie: www.rally-o.pl

  • Czas: ustalany indywidualnie
  • Cena zajęć grupowych: 750 zł za 8 treningów (50-60 min)
  • Cena zajęć indywidualnych: 1120 zł za 8 treningów (50-60 min)
  • Cena jednego treningu: 160 zł (50-60 min)